Logo Diva Retail

Uyumlu Logo Diva RETAIL Çözümleri

Logo Diva RETAIL Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SaaS ve On-Premise seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Logo Diva RETAIL SaaS platform olarak web tabanlı bir üründür ve donanım bağımsızdır. Windows işletim sistemli bir bilgisayarı veya şık bir tableti kasa olarak kullanabilirsiniz. Web tabanlı olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez.

Logo Diva RETAIL bulutta çalışan bir ürün olduğu için sunucu bakımı ve yönetimi konusunda herhangi bir yatırım yapmanıza gerek kalmaz.

Logo Diva RETAIL’in bulut tabanlı olması sayesinde tüm kanallarınızda anlık satış, stok, kampanya, sipariş, satın alma takibini merkezi olarak yapabilmenizi, bunları raporlayabilmenizi ve tüm noktalarınızı uçtan uca yönetebilmenizi sağlar.

Perakende sektöründe kullanılan kampanya kurgularının çoğu Logo Diva RETAIL’de Kampanya 2.0 ile desteklenmektedir. Kampanya örneklerini eğitim videolarımızdan izleyebilirsiniz: http://divadocs.logo.com.tr/Pos

http://divadocs.logo.com.tr/Pos adresinde 300 adet eğitim videosu yer almaktadır.

Merkez Uygulama/Yetkilendirme/Rol Tanımlama ekranından, gruplanacak rollere ait yetki tanımlaması yapılabilmektedir. (KASİYER, KASA ADMIN, MERKEZ vb.)

Logo Diva RETAIL ile Açık Hesap satışı yapılabilmektedir.

Evet, bu uygulamayı kullanmak için Merkez modulünden uygulama parametresinin aktif hale getirilmesi yeterlidir. Girilen sipariş belirlenen limitin üzerinde ise istihbarat kişisi tarafından onayın verilmesi beklenir.

Çoklu dil desteği ile İngilizce, Bulgarca, Farsça, Romence ve Lehçe dilleri kullanılabilmektedir.

Müşteri tarafındaki ekranda; eklenen kalemler, genel toplam ve indirim bilgisi görünmektedir.

Hediye çeki uygulaması desteklenmektedir.

Evet, avantaj kodu tanımlanabilmektedir.

ÖTV bilgisi stok kartı aktarımları ile Logo Diva RETAIL’e aktarılarak ÖTV’li satış yapılabilmektedir.

Ortak POS entegrasyonu mevcuttur ve fatura kullanılması gerekmektedir. Logo Diva RETAIL üzerinden ödeme tutarı bilgisi gönderilir ve POS üzerinden ödeme alınnır.

Logo Diva RETAIL’de ÖKC entegrasyonu mevcuttur. Yazarkasa fişi ve bilgi fişi (Fatura-e-Fatura,e-Arşiv) cihazdan entegre şekilde alınmaktadır. Bu bilgiler GİB’e iletilmektedir.

Logo Diva RETAIL’de Java desteğiyle Dizayn modülü kullanılmaktadır. Fatura, DAT, Sipariş gibi birçok belge türünde tasarımlar yapılabilmektedir.

Logo Diva RETAIL POINT uygulaması ek hizmet olarak sunulmaktadır. Logo Diva RETAIL çözümünü Logo Diva RETAIL POINT ile birlikte ilk kez satın alacaksanız ya da mevcut Logo Diva RETAIL ürününüze Logo Diva RETAIL POINT uygulaması ekleyecekseniz, Logo Diva satış ekibiyle iletişim kurabilirsiniz.

Logo Diva RETAIL POINT, herhangi bir kesinti ya da sunucu arızası durumunda satış kaybı yaşanmaması amacıyla sadece kasa satış işlemlerinin devam edebilmesi için geliştirilmiştir.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.