Logo CRM

https://www.youtube.com/watch?v=cvyhM6Z-8bI

Uyumlu Logo CRM Çözümleri

Logo CRM Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcının adına atanan lisans yapısı söz konusudur. Bir lisans yalnızca bir kullanıcının kullanımına uygundur. Aynı kullanıcı adı ile farklı oturumlar yönetilemez.

Hayır, böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Logo CRM’de’ performans kaybı ve kurulum sorunları yaşamamak için, uygulamanın farklı bir sunucuya (tercihen sadece bu uygulamaya ayrılmış bir sunucuya) kurulması önerilir.

Evet, Logo CRM’e hem iOS, hem de Android işletim sistemli cihazlardan da erişebilirsiniz. Mobil uyguluma ilk yüklendiğinde, Logo CRM ana sunucusunun IP adresi tanımlanması gerekmektedir.

Logo CRM Basic,Logo CRM Standard ve Logo CRM Enterprise ürünlerinin Microsoft® SQL Server® 2008 R2 ve üzeri veritabanı ile kullanılması tavsiye edilir. Microsoft® SQL Server® ihtiyaçları için lütfen yetkili Logo iş ortaklarına danışınız. Minimum sistem gereksinimleri kullanıcı sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Logo CRM Standard ve Logo CRM Enterprise paketine sahipseniz, raporlar ve ekranlar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Logo CRM Enterprise paketinde bulunan ek yazılım desteğiyle kendi geliştirmelerinizi yapabilirsiniz.

Logo CRM Türkçe ve İngilizce kullanılabilir.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

Tüm soru ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.